En Çok Kazanan Canlı Poker Oyuncuları

Söz konusu poker olduğunda kazanmanın ne haddi vardır ne de hududu. Masada milyon dolarlar dönerken oyuncuların yüzündeki o anlamsız ifade hiç değişmez. Hatta bu nedenle duygusuz yüze sahip olan insanlara poker surat da denmektedir. Gelin şimdi bu yazımızda pokerden en çok kim ekmek yiyor bir göz atalım. Rakamları duyduğunuzda çalıştığınız işten nefret edeceğinize eminiz.

Oyun SiteleriİsimleriPuanBonusŞimdi Oyna
BetbooSüperbahis8/10150 TLŞimdi Oyna
Ada PokerVD
(Sadece Türklere Özel)
10/10200 TLŞimdi Oyna
Bets10Bets109/10200 TLŞimdi Oyna
İlbetİlbet 10/10250 TLŞimdi Oyna

Hem para anlamında hem de insan anlamında milyonları kendine çeken poker oyunu, on yıllardır profesyonel olarak oynanmaktadır. Hatta büyük poker masalarında bir gecede servetini kaybeden tonla insan dünya üzerinde yer almaktadır. Hal böyle olunca kim bu oyundan ne kadar kazanıyor bilmek gerekir. Kazanılan paraları duydukça siz de bir poker hesabı açtırmak isteyebilirsiniz.

Paralı Poker oyunu her ne kadar ülkemizde yasak olarak görülse de internet üzerinden oynanabilmektedir. Yavru Vatan Kıbrıs’ta ve ABD’nin birçok eyaletinde de poker rahatlıkla oynanan oyunlar arasındadır. Hatta yabancı ülkelerde bu durum öylesine alışılmıştır ki bu işi spor olarak görenler de vardır. Gelin şimdi lafı daha fazla uzatmadan kazananlara bakalım. Dilerseniz tavla siteleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Poker Oyuncuları

Pokerden En Çok Kazanan 10 İsim

John Juanda listede onuncu. Sahip olduğu 4.5 milyon dolarlık serveti poker sayesinde elde etti. 2001 ve 2002 yılında da Cardplayer Magazine tarafından yılın en iyi poker oyuncusu olarak seçildi. Dünya Poker Serisi’ni 4 kez kazanan oyuncu, kazanmalara doyamadı.

Annie Duke listemizde dokuzuncu sırada. Pokerden elde ettiği para tam tamına 8 milyon dolar. Günümüz kuruyla hesaplarsak neredeyse 50 milyon liralık servete sahip! Pokere yeni başlayan acemiler için DVD çıkaran bu poker kadınının DVD’si bir zamanlar yok sattı. Kendisi aynı zamanda birçok TV ve dizide de rol aldı.

Andrew Feldman, poker oyunundan 10 milyon dolarlık servet yaptı ve sekizinci sıranın sahibi oldu. Genç yaşına rağmen iyi kazanan oyuncu, pokere 18 yaşında başlamış. 27 yaşında ise tüm servetini pokerde kaybeden adam hırs yapıp 10 milyon dolarlık servetin sahibi olmuş durumda.

Daniel Negreanu, 15 milyon yolarla yedinci sırada. Tam 6 kez Dünya Poker Serisi şampiyonu oldu ve hala da poker oynamaya devam ediyor.

Antonio Esfandiari, 17 milyon dolarlık servetle altıncı sıranın sahibi. 2004’de henüz gençken Dünya Poker Turnuvası ödülünü kazanan oyuncu, 2010’da yeniden bu turnuvayı kazanmıştır. 3 WSOP bileziği kazanan bu adam 6 defa da finalde yenilmiştir.

Chris Ferguson 25 milyon dolarlık devasa kazancıyla beşinci sırada. Sayısını kendi bile bilmese de onlarca turnuvanın kazananı konumundaki bu adam tam 5  kez WSOP bileziği kazanmış bir isim. Şu an Full Tilt Poker isimli online poker odasında yöneticilik yapmaktadır.

Erik Seidel ise 41 milyon dolarlık kazancıyla 41 kere maşallah dedirtiyor ve dördüncü sırayı kapıyor. Oyuncu 8 kez WSOP bileziğini elde etti. Hala da poker oynamaya devam ediyor. Umarız bir gün kaybeder de bize de bu servetten pay düşer! Poker oynamayı henüz öğrenemediyseniz Poker Nasıl Oynanır başlığında gezinmenizi öneririz.

İlk Üçte Yer Alanlar Dudak Uçuklatıyor!

Gelelim büyük isimlere… Phil Ivey 100 milyon dolarlık servetle üçüncü sırada. 10 WSOP bileziği ve bir de Dünya Poker Turnuvası Şampiyonluğuna sahip. Ancak kendisi pokerden kazandığı paranın bir kısmını da hayır kurumlarına bağışlayarak gönlümüzün birinciliğini kapıyor.

İkinci isim Sam Farha. Tam 100 milyon dolarlık servete o da poker sayesinde kondu. Toplamda 3 bilezik sahibi olan adam bir de kitap yazıyor. Çıkınca best seller olacağı kesin.

Efendim gelelim listemizin başına. Bu ismi hepimiz biliyor ve hepimiz aşırı derecede kıskanıyoruz. Bu isim Dan Bilzerian. Özel hayatıyla bilinen bu poker dahisi tam 150 milyon dolarlık servetin de babası durumunda. Kendisi dünyanın en zengin poker oyuncusu ünvanına sahip bir isim ancak hayatta poker de dahil yapmadığı şey yok denebilir. Playboy hayatı yaşayan bu adamın hayatı filmlere kitaplara konu olacak cinsten. Aynı zamanda Navy SEAL eğitimi de alan Bilzerian, silahlara ve militarizme de düşkün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*